• Slide
  • Slide

2020 yılında kurulan Anka Dijital Reklam, İstanbul merkezli bir Influencer Marketing Ajansıdır (Social Media Influencer Agency). Anka Dijital Reklam, YouTuber'lar, Twitch TV yayıncıları ve Instagram, Tiktok ünlüleri gibi çok sayıda sosyal medya takipçisi olan internet yetenekleriyle iş birliği yaparak markalar için yerel reklam içerikleri ve marka entegre video içerikleri üretiyor. Video ve sosyal medya, milenyum kuşağı tarafından çağımızın en büyük iletişim aracı haline geldi ve genç bir ekip olarak, dijital yeteneklerimizle en verimli doğal reklam seçeneklerini sunuyoruz.

 

Anka Dijital Reklam, markaların ve etkileyicilerin bağlantı kurmasına yardımcı olur. Anka Dijital Reklam, Türkiye'deki tüm markalar için lider influencer pazarlama platformudur (Social Media Influencer Agency). Marka bilinirliği oluşturmak, uygulama yüklemelerini artırmak ve uygulama mağazası sıralamalarını yükseltmek için performansa dayalı kampanyalar yürüterek markalarımızı etki sahibi kişilerle buluşturuyoruz!

 

Milenyumun ünlü isimleri, sosyal medya yetenekleri, etkileyicileri veya dijital ünlüleri. Y kuşağının kullandığı en etkili mecralar artık markanızın reklamları için hizmetinizde. Anka Dijital Reklam ailesi, Sosyal Medya Influencer Ajansı olarak sizleri bu büyülü dünyaya davet ediyor ve etkileri bizzat görmek için sabırsızlanıyoruz.

 

Bizimle birlikte, markanıza en uygun popüler sosyal medya fenomenleri ve ünlü isimlerle markanızı tanıtabilirsiniz. Sosyal genişleme stratejileri ile ürününüze göz açıp kapayıncaya kadar uyan viral video içeriği ile. (Youtube, Twitter, Instagram, Twitch TV, ilgi alanlarındaki ünlü isimler, prodüksiyon, masaüstü video, şirket tanıtım videoları, 360 derece özel videolar, dijital genişleme stratejileri). Influencer Marketing reklam yöntemi ve Anka Dijital Reklam (video ajansı) ile markanızın ulaştırmak istediği kitleye, mesaja, sosyal medya mecralarında yüzlerce yetenek ile ulaşabilirsiniz.